Протест ірпінців спрацював: Карплюка нарешті допитали

Працівники прокуратури  вперше за два роки допитали мера Ірпеня Володимира Карплюка. Про це він розповів на своїй сторінці у соцмережі. 

“Коли я сьогодні вийшов під Київську обласну прокуратуру, я вимагав розпочати слідчі дії по справах, які порушила прокуратура відносно мене та членів моєї команди. Адже за кілька років зі мною не було проведено жодної слідчої дії. Я поставив вимогу допитати мене негайно, як тільки прибудуть мої адвокати. Вже через півгодини ми зайшли до приміщення прокуратури разом із захисником. Працівники прокуратури виконали свою обіцянку і вперше за два роки допитали мене. Також було виконано другу нашу вимогу – прийнято та розглянути мою заяву щодо активізації слідства”, – заявив Карплюк. 

Окрім цього, прокуратура області вперше під час акцій допустила усіх журналістів до участі у брифінгу заступника прокурора області. “Дані справи мають бути або закриті через відсутність складу злочину, або передані до суду, що дозволить мені повноцінно захищатися в правовій площині. Але висіти в повітрі ці справи не можуть”, – зазначив Володими Карплюк.

Наразі Володимир Карплюк прийняв рішення про тимчасове призупинення акції громадянського протесту. “Якщо прокуратура області і надалі проявлятиме бездіяльність, ми обов‘язково повернемося. Дякую всім людям, які мене підтримали і висловили готовність жити під прокуратурою області. Нашу боротьбу наразі не закінчено! Дякую громаді Ірпеня за підтримку!”, – підкреслив мер. 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.