Прокуратура зобов’язала комунальне підприємство привести у належний стан десять протирадіаційних укриттів у Бучі

За позовом Бучанської окружної прокуратури суд зобов’язав комунальне підприємство привести десять протирадіаційних укриттів у належний технічний стан і готовність до використання за призначенням. Про це повідомили у Київській обласній прокуратурі.

«Мова йде про спеціальні споруди загальною площею понад 3 тисячі кв. м, розташовані у підвальних приміщеннях багатоквартирних житлових будинків у місті Буча. У випадку виникнення небезпечних факторів, зокрема й повітряних тривог, в них можна розмістити більше 3 тисяч людей», — розповіли у прокуратурі.

Балансоутримувачем цих споруд є комунальне підприємство. Воно не підготувало самостійно ці споруди у готовий до використання стан.

Як повідомляється, нині ці приміщення захаращені, не облаштовані надійними системами вентиляції та протипожежного захисту, подекуди відсутні санвузли й аварійні виходи. Також вони не укомплектовані необхідним майном, без систем зв’язку та оповіщення і не обладнані засобами для доступу маломобільних груп населення. У зв’язку з цим окружна прокуратура звернулась до суду з позовом, який Київський окружний адміністративний суд задовольнив.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.