Прем’єра вечора української музики та поезії “САД ЗРИМИЙ І НЕЗРИМИЙ” незабаром відбудеться в Києві

18 Квітня 2019

13 травня о 19:00 в Арт-центрі ім. Івана Козловського Національної оперети України відбудеться вечір української музики і поезії “Сад зримий і незримий”.

“Ростіть нові сади… бо долі не знайти на всій планеті кращої, ніж бути серед тих, хто дав початок саду” – це своєрідний лейтмотив як концерту, так і самого всеукраїнського проекту “Сад зримий і незримий”, який обов’язково залишить у душах слухачів свої зерна, проросте і дасть прекрасні й нетлінні плоди.

У програмі беруть участь молоді талановиті митці, які гармонійно поєднали традиції української пісенної лірики з глибоким філософським поетичним словом сучасної літератури – лауреат міжнародних конкурсів, запрошений соліст європейських театрів Євгеній Гунько, поет, лауреат Всеукраїнської премії ім. Г. Тютюнника, одна з наймолодших номінанток на Національну премію ім. Тараса Шевченка, член НСПУ Юлія Бережко-Камінська та піаніст Арсен Яковенко.

Програма “Сад зримий і незримий” стала своєрідним продовженням унікального однойменного Всеукраїнського літературно-садівничого проекту, започаткованого Юлією Бережко-Камінською та академіком, лауреатом премії ім. Л.П. Симиренка НАН України, заслуженим діячем науки і техніки АРК, член НСПУ Петром Вольвачем.

Мистецькому проекту передувала знакова подія – заснування в Ірпені (Київська обл.) у квітні цього року плодового саду на території Будинку творчості письменників, а завершальним акордом має стати вихід книги поезій, присвячених саду, сучасних українських авторів.

Літературно-музична програма “Сад зримий і незримий” побудована на основі одного із найпотужніших світових і зокрема, українських символів – Саду, який виступає як образ ідеального світу, як утрачений і знайдений рай, а також упорядковане, облагороджене людиною життя. До цього автори проекту вплітають і символіку циклічності людського життя, наповненого зростанням, коханням, визріванням і часом відходу у зимні сни.

Живу, сучасну і глибоку поезію молодої поетеси Юлії Бережко-Камінської в авторському виконанні влучно доповнюють улюблені українським народом хіти-романси, які представить яскравий і зрілий співак Євгеній Гунько, і підсилить фортепіанними творами Арсеній Яковенко.

Художнім керівником проекту є режисер Мистецько-концертного центру ім. Івана Козловського Тетяна ЗОЗУЛЯ.

Адреса центру: м. Київ, вул. Хрещатик, 50-Б.

Вхід на концерт – 150 грн. Квитки можна придбати в квитковому офісі “Квитки та події” в Ірпені на Шевченка, 3-А (фойє Центральної бібліотеки) або забронювати за тел. (063)102-35-08

Bookmark the permalink.

Comments are closed