Посол Туреччини подарував ірпінському дитсадку інтерактивну панель (відео)

Він відмовився від подарунка на свій день народження, щоб зробити подарунок для дошкільнят Ірпеня. Це – Посол Туреччини в Україні Ягмур Ахмет Гюльдере. Він попросив своїх друзів та колег зробити внески на придбання інтерактивної панелі для дитсадка «Колібрі». І от зараз Посол презентує цей цінний подарунок для педагогів та вихованців закладу.

Ягмур Ахмет Гюльдере, Надзвичайний і Повноважний посол Турецької Республіки в Україні:

«Наше агентство ТІКА і цей дитячий садочок вже працювали разом і раніше. І нам сказали, що є така ідея. Коли я почув, то був на 100% впевнений, що люди, які вкладали в цю ідею, вони на 100% підтримують її, і мені дуже приємно».

Хоча таке обладнання і є нормою в сучасній освіті, та все ж для українських дитсадків наразі це – велика рідкість. У «Колібрі» кажуть, особливо корисною ця панель буде для корекційних занять із дітками, які цього потребують.

Марина Білова, директорка дитячого садочка «Колібрі»:

«У нас є три групи, де діти з особливими освітніми потребами. У нас сильна і гарна команда. Це наші фахівці — два логопеди, дефектолог і психолог. І для нас буде дуже корисною ця панель, тому що можна буде скласти дуже гарні індивідуальні заняття з дітками».

Юлія Секрет, вчителька-дефектологиня:

«Якщо брати звичайну абетку або ж інтерактивну, дитині буде набагато цікавіше. Тому, що ці діти дуже реагують на колір, дуже реагують на рух і все, що швидко змінюється, їх це тримає».

На знак вдячності від дитсадка послу вручили картину художниці Катерини Медвідь, яка створила Літературний мурал в Ірпені, і яка розмальовувала стіни цього садочка. А ще дипломату вручили подяку від Ірпінської міської ради — за благодійність та увагу до Ірпеня.

Андрій Кравчук, перший заступник Ірпінського міського голови:

«Дякую послу за візит. Дякую компанії ТІКО, яка включилась і допомогла відновити цей садачок після вісімнадцяти прильотів. Я щиро вдячний їм за це».

На завершення візиту турецькому послу організували екскурсію садочком. Показали, як відновили заклад після руйнувань у результаті російської агресії. Запросили гостя і в особливу кімнату – власну соляну печеру, де оздоровлюють діток у спеціальному соляному мікрокліматі. Ягмур Ахмет Гюльдере був вражений рішучістю ірпінців налагоджувати повноцінне життя, незважаючи ні на що.

Ягмур Ахмет Гюльдере, Надзвичайний і Повноважний посол Турецької Республіки в Україні:

«Коли я чув історію, як тут було раніше, після березня, квітня, і як це виглядає зараз, це – достатньо сильний показник, як українські люди, українські діти рішуче продовжують своє життя, свою роботу. Зараз я найбільше впевнений, що Україна стане сильнішою і українсько-турецька дружба стане сильнішою».

Bookmark the permalink.

Comments are closed.