Поліція відкрила кримінальну справу по несплаті пайової забудовником Мирончуком

6 Листопада 2019

Ірпінський відділ Національної поліції днями відкрив кримінальне провадження за номером 12019110040001899 за ч.4 ст.358 КК України щодо несплати пайової участі забудовником Антоном Мирончуком. Це сталося після того, як прокуратура Ірпеня відкрила та наступного ж дня без жодних слідчих дій закрила аналогічне провадження. Тепер неупереджені слідчі дії здійснюватиме поліція Ірпеня, керівник якої Олег Петренко нещодавно був нагороджений Міністром МВС Арсеном Аваковим за успішні пошуки вкраденої дитини в Коцюбинському.

Мирончук та його компанія “Орлан-Інвест Груп” є найбільшими неплатниками пайової участі до місцевого бюджету. Бюджет Ірпеня недоотримав від Антона Мирончука та його компанії “Орлан-Інвест Груп” понад 13 млн грн. Нещодавно Верховний суд України зобов’язав компанію-забудовника сплатити до міського бюджету 1,7 млн грн.

Сьогодні, 6 листопада, компанія “Орлан-Інвест груп” програв Ірпінській міській раді ще один суд. Рішенням Господарського суду Київської області “Орлан-Інвест груп” має сплатити до міського бюджету Ірпеня ще 457577 гривень.

21 серпня ц. р. Ірпінський відділ Києво-Святошинської місцевої прокуратури вніс до Єдиного реєстру досудових розслідувань кримінальне провадження щодо підробки Мирончуком документів для уникнення сплати більш ніж 4 млн грн пайових внесків до бюджету. Однак уже наступного дня провадження було закрите. Ірпінська міська влада готує звернення до Генпрокуратури, НАБУ та ДБР із проханням розібратися з фактом блискавичного закриття цієї справи, а також вимагає публічного звіту прокуратури на сесії міськради. Раніше місцеві активісти звинувачували Антона Мирончука у організації побиття громадських діячів та використання “тітушок” для нападу на активістів та спалення їхніх автівок.

Нагадаємо, нещодавно Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка взяв на особистий контроль справи власника будівельної компанії “Орлан-Інвест Груп” Антона Мирончука та доручив розслідувати незаконні дії забудовника заступнику Генпрокурора Віктору Трепаку. Про це повідомила у своєму Facebook Народний депутат України від партії “Слуга народу” Ольга Василевська-Смаглюк.

“Після невдалих спроб домовитись, забудовник Кампи Антон Мирончук вирішив просто взяти і зняти арешт, який був накладений під тиском місцевих активістів, зокрема Alinka Lizunova, на цю забудову. Інформую небайдужу громадськість міста Буча, що рішення Київського господарського суду буде оскаржене. 
Я звернулась до Генпрокурора Руслана Рябошапки взяти питання оскарження цього рішення під особистий контроль. З його слів, він дав відповідне доручення своєму заступнику Віктору Трепаку”, – повідомила Ольга Василевська-Смаглюк.

Bookmark the permalink.

Comments are closed