Поліція Київщини: від початку року виявлено 30 фактів продажу алкоголю та тютюну неповнолітнім

З початку року інспектори ювенальної поліції Київщини задокументували 30 випадків продажу алкоголю та цигарок підліткам. Про це повідомили на сторінці у Facebook Поліція Київської області .

За ці неправомірні дії передбачена адміністративна відповідальність за ст. 156 КУпАП (Порушення правил торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами).

Штраф доведеться сплатити не лише власнику або адміністрації магазину,а й продавцю, який безпосередньо продав заборонений товар дітям.

Крім того, суб’єкту господарювання анулюється раніше видана ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями. Наразі органи Державної фіскальної служби анулювали 2 ліцензії та застосували фінансових і штрафних санкцій на суму 13600 гривень.

Як відомо, поліцейські проводять профілактичну роботу, задля попередження негативних явищ куріння та вживання дітьми алкоголю. Також правоохоронці перевіряють торговельні заклади на відповідні порушення.

Нагадаємо,  під час профілактичних рейдів поліцейські задокументували 21 факт зловживання алкоголем та втягування неповнолітніх у пияцтво дорослими та притягнули винуватців до відповідальності, передбаченої законом.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.