Плешко привітав бійців на передовій

14 Жовтня 2019

Депутат Ірпінської міської ради Максим Плешко напередодні Дня Захисника України привітав бійців на передовій. А сьогодні, в день свята, Плешко традиційно вручив грамоти та заохочення гвардійцям гостомельської бригади.

«За два кілометри від переднього краю, після кількох днів на передовій. Якось особово глибоко звучали тут слова Гімну. На святковому зібранні до Дня Захисника України. Мав честь вітати на передку гвардійців гостомельської бригади. Від Ірпінської ради передав грамоти і заохочення. Від гостомельських школярів саморобки та листівки, від ірпінських дітей малюнки. Від громади передав привіт, слова вдячності та підтримки», – розповів Плешко.

За його словами, всі солдати ситі, екіпіровані та озброєні усім необхідним. Комунікація й управління на сучасному цифровому рівні. В разі обстрілів наші дають точну і ефективну відповідь після якої противник замовкає до наступного дня. Морально-бойовий дух на високому рівні. Між бійцями панує атмосфера побратимства у поєднанні з чіткою субординацією і дисципліною.

«Є певні проблеми, які командування не може вирішити самотужки. Але може допомогти наша громада. Найближчим часом я буду піднімати ці питання. І ми разом зможемо їм допомогти. А сьогодні свято! Україна може пишатися своїми захисниками. І це факт. Із Днем захисника України!», – підсумував Максим Плешко.

Bookmark the permalink.

Comments are closed