Пластуни привезуть Вифлеємський Вогонь миру до Ірпеня

19 Грудня 2017

22 грудня о 15.30 у вестибюлі Ірпінської міської ради(вул. Шевченка, 2а) відбудеться урочиста передача пластунами Вифлеємського Вогню миру. 

Варто зазначити, що Вифлеємський вогонь миру   ̶  це міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, яка полягає в поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

 

Ця прекрасна передріздвяна традиція започаткована 1988 року австрійською телерадіокомпанією як благодійний вчинок   ̶   донести світло з символічного місця народження Христа тим, котрі святкують Різдво поза домом   ̶   у лікарнях, сиротинцях тощо.

 

Щороку представники ORF та австрійські скаути беруть Вогонь на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі, а далі транспортують його літаком до Австрії. Після урочистостей у Віденському Кафедральному соборі естафета передається до сусідніх країн. Саме із рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський Вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хточекає на світло тепла, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує із заходу на схід, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового.

 

По Україні Вифлеємський Вогонь поширюють члени Пласту   ̶  Національної скаутської організації України.

 

У скаутському поясненні – палаючий вогник символізує очікування в період посту, повну жертовність. Світло є символом тепла, миру та злагоди, а також душевного спокою, любові до людей і до світу.

 

Отож долучайтесь до світла Вифлеємського Вогню миру і Ви!

Bookmark the permalink.

Comments are closed