Плани нового начальника ДАІ

13 Травня 2015

Два тижні тому нам призначили нового начальника ДАІ з обслуговування міст Ірпінь та Буча, що підпорядковане УДАІ ГУМВС України, підполковника міліції Сергія Володимировича Компанця.

Довідка: Сергій Компанець народився у 1976 році у місті Києві. Закінчив Національний транспортний університет та Національну академію внутрішніх справ. Останні роки був начальником автомобільно-технічної інспекції управління ДАІ м. Києва. Одружений, має двох дітей.

Ми вирішили поспілкуватися з ним та дізнатися про ті перші враження, які він отримав від нашого регіону, та про його плани на майбутнє.

Ми знаємо, що Ви – киянин. Вас призначили працювати у наше місто. Вам подобається Ірпінь?

С. К.: Так, Ірпінь – гарне і спокійне місто, але тут є свої проблеми, як і в будь-якому іншому місті.

Наскільки вони глобальні?

С. К.: За останній час нам вдалося спіймати двох злісних порушників закону, що керували авто в стані сильного алкогольного сп’яніння. За ними в прямому сенсі слова треба було гнатися.

Як Ви прокоментуєте ДТП на пішохідному переході з летальним наслідком, яке нещодавно трапилося на вулиці Соборній? Винні вже покарані?

С. К.: Ми не караємо винних, порушення по факту дорожньо-транспортної пригоди зафіксовано по всім правилам та передано до суду. Питання дуже гостре, особливо, якщо врахувати, що на місці ДТП на момент аварії розмітка не відповідала  нормам і стандартам.

Яких запобіжних заходів потрібно вжити, щоб подібні трагедії більше не повторювалися? Які Ваші плани щодо покращення організації дорожньо-транспортного руху в Ірпені?

С. К.: Потрібно провести комплекс заходів по всьому Ірпінському регіону щодо заміни та ремонту технічних засобів регулювання дорожнього руху, контролювати нанесення розмітки, проводити профілактику аварійності та спільні рейди з працівниками Укртрансінспекції.

Ви бачили стан доріг після перенесення лежачих поліцейських? Невже це сприятиме покращенню дорожньо-транспортного руху?

С. К.: Наскільки я знаю, цю проблему вже вирішили.

Яка сьогодні динаміка спостерігається на дорогах Ірпеня?

С. К.: Якщо порівнювати з аналогічним періодом минулого року, то динаміка позитивна – аварійність зменшується. Ми намагаємося наближати патрулі до місць, де сталися ДТП з потерпілими, щоб попередити можливе горе.

Bookmark the permalink.

Comments are closed