Підпал авто Кухайлешвілі – це провокація скандального Зіневича

17 Лютого 2019

Сьогодні в Ірпені спалили автівку депутату Ірпінської міськради від партії “Свобода” Лаврентію Кухайлешвілі. На думку голови Інвестиційної ради Ірпеня Володимира Карплюка, це провокація скандального Зіневича з метою дискредитації команди “Нові Обличчя”. 

“Всі спроби штучно прив‘язати моє ім‘я до цієї провокації я оскаржу в судовому порядку. На мою думку, підпал авто Кухайлешвілі – це провокація скандального Зіневича з метою дискредитації команди “Нові Обличчя”. Зіневич намагається будь-якою ціною, в тому числі, організацією підпалу авто, відволікти увагу від кримінального провадження щодо дерибану 1,6 га Лісової Бучі на підставних осіб, де Зіневич побудував собі маєток”, – написав на публічній сторінці у соцмережі Володимир Карплюк. 

Читайте також: Лаврентія Кухалейшвілі підозрюють у замаху на вбивство двох людей в Ірпені

Голова Інвестради закликає Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та Генерального прокурора України Юрія Луценка взяти на особистий контроль розслідування підпалу авто депутата Кухайлешвілі. Він також обіцяє винагороду слідчим, які знайдуть винних у підпалі в розмірі 50000 гривень. За чітку інформацію щодо замовників та виконавців підпалу Володимир Карплюк обіцяє винагороду в розмірі 10000 гривень.

“Також нагадаю, що Лаврентія Кухайлешвілі, який входить до земельної комісії міськради, правоохоронці раніше упіймали на хабарі. Втім, ця справа досі гальмується судами. Подібна провокація вже була вчинена щодо побиття голови Коцюбинської ТВК Людмили Демченко, за яким теж стоїть Олексій Зіневич. До речі, так само не розслідується провадження про фальсифікацію Людмилою Демченко виборів у Коцюбинському. У разі бездіяльності прокуратури та поліції, наступного тижня партія “Нові Обличчя” розпочне масові акції під будівлями органів, які проявляють бездіяльність у проведенні розслідування”, – заявив Карплюк.

Bookmark the permalink.

Comments are closed