Підозра на коронавірус у 8 ірпінців не підтвердилася

Станом на 29 березня ми отримали ще 8 негативних результатів лабораторних досліджень жителів Ірпеня. Про це повідомив перший заступник ірпінського міського голови Олександр Маркушин на своїй сторінці у соцмережі.

Загальна картина в Ірпені така: 3 підтвердженних випадки; 10 – негативних; 3 – ще на діагностиці. Також ще один випадок був виявлений вчора у сусідньому місті Буча.

“Дякую лікарям Ірпеня за роботу. Всією командою продовжуємо реконструкцію інфекційного відділення Ірпінської лікарні. Проводимо дезінфекцію місць загального користування. Ще раз прошу Вас поставитися з розумінням та максимально самоізолюватися. Коли завершиться карантин – ми всі разом це відсвяткуємо в наших найкращих в Україні парках та на нашій прекрасній Набережній”, – зазначив Олександр Маркушин.

Як відомо, першою захворіла вагітна мешканка Ірпеня, яка наразі перебуває у Білій Церкві. Днями вона народила хлопчика. За словами Маркушина, стан мами задовільний, симптомів вірусу все менше. Стан дитини теж задовільний.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.