Переселенців-підприємців безкоштовно навчатимуть англійської в Ірпені

17 Жовтня 2017

В Ірпені стартує проект з вивчення англійської мови, основ ведення власної справи і роботи з сучасними медіа-засобами для підприємців-початківців та інших самозайнятих осіб з числа переселенців – “Приступаючи до справи”.  Про це повідомляє благодійна організація “Фундація добрих справ”.

Програма надаватиме навчальну допомогу внутрішньо-переміщеним особам, які займаються підприємницькою діяльністю. Проводитися за підтримки посольства США в Україні та реалізуватиметься спільно міжнародною неприбутковою організацією PH International і Фундацією добрих справ.

Протягом 2016-2017 років програма  “Приступаючи до справи” вже надала допомогу 77-ми молодим людям віком до 30 років у Волинській і Харківській областях. Програма продовжить надання навчальної допомоги у декількох регіонах, зокрема у м. Ірпінь Київської області, де оголошується набір однієї групи з 15 учасників. Навчання триватиме з листопада 2017 р. по травень 2018р.  Заняття будуть проходити тричі на тиждень і проводитись у вечірній час, що дає учасникам можливість працювати у денний час.

Заявки приймають до 1 листопада за адресою: вул. Покровська 2, Громадський Центр по роботі з внутрішньо переміщеними особами в м.Ірпінь. Деталі за телефоном 063 411 10 82.

Bookmark the permalink.

Comments are closed