Оточення Федорука погрожує депутату ІМР Максиму Плешку за висловлення власної позиції

Незензурні слова, образи і погрози поступили від оточення та прихильників мера Бучі Анатолія Федорука на депутата Ірпінської міської ради Максима Плешка за його критику рішення Бучанської ради ініціювати створення Бородянського району замість Ірпінського, як це було передбачено раніше в КОДА.

Про це повідомляє 04597.com.ua.

Найбільше незензурних слів і погроз дісталася від посадової особи, “правої руки Федорука”, секретаря Бучанської міської ради Василя Олексюка. “Слушай, ти недоросль… Ти какое имееш право обсуждать решение мэра города Буча и депутатского корпуса… Запомни, будеш лезть в Бучу – ничем хорошим это для тебя не закончится!”, – написав Олексюк у коментарях під відео Плешка. Адже рішення мера Бучі та БМР є рішеннями органу влади. І їх коментувати може кожна людина, не тільки Плешко. 

Фото: 04597.com.ua

Подібні злісні і нецензурні коментарі полилися і від інших користувачів, з рамкою “Я – бучанець”. Це громадська організація, яка діє на підтримку мера Бучі та його політики.

Фото: 04597.com.ua

Брудну лайку прихильників Федорука у відповідь на відео Плешка засудили навіть окремі бучанці.

Фото: 04597.com.ua

Як відомо, Бучанська рада за ініціативою Анатолія Федорука ініціювала створення Бородянського району замість Ірпінського. Таке рішення у Бучі пояснили зручнішою транспортною доступністю Бородянки для мешканців Бучі, Ворзеля, Гостомеля та всього регіону, аніж би центром нового району став Ірпінь.

Крім того, як наголошують у БМР, Бородянка має всю сучасну інфраструктуру, для того, аби бути одним із нових 5-ти районів Київщини.

Варто нагадати, що таке рішення бучанської влади викликало шок у простих бучанців. Соціальні мережі простро розгромили цю ініціативу мера Бучі, назвавши її найбільш ідіотичним за весь час його правління.

Натомість депутат Ірпінської ради Максим Плешко переконує, що рішення Федорука про Бородянку продиктоване нездатністю мера Бучі прийняти ситуацію потужного розвитку Ірпеня і те, що “його учень переріс його самого”. За словами Плешка, Федорук “боїться, що його посунуть з посади” і саме це штовхає мера Бучі на рішення, які суперечать “не тільки здоровому глузду, а й інтересам бучанців та всього регіону”.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.