У День пам’яті і примирення Олександр Маркушин відвідав ветеранів війни

Сьогодні, у День пам’яті і примирення, перший заступник ірпінського міського голови Олександр Маркушин зустрівся з ветеранами війни, які проживають у місті.

“Що найкраще зробити у День пам’яті і примирення? Відвідати тих, хто досі добре пам’ятає і не забуде до останньої секунди свого життя події 1939-45 років. Поговорити, почути. Разом згадати тих, хто загинув тоді, і тих, хто пройшов всю війну, але не дожив до сьогодні. Зустрічі з почесною мешканкою Ірпеня, ветераном війни Валентиною Гаврилівною Кулініч, ветеранами Другої світової Ашотом Гвидоновичем Григоряном і Бурлакою Миколою Григоровичем завжди хвилюють. Дякую їм за теплий прийом і спогади, якими вони поділилися. На жаль, щороку таких людей поруч з нами залишається все менше. Тому не гайте часу. Навідайтеся до своїх стареньких сусідів сьогодні. Вони чекають”, – розповів Маркушин на своїй сторінці у соцмережі.

Нагадаємо, Ірпінська міська рада разом із Волонтерським штабом Ірпеня провели акцію, присвячену 75-річчю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – “Привітай ветерана”.  У рамках міської програми “Турбота” Ірпінська міська рада виділила кошти на придбання 200 продуктових наборів для ветеранів і дітей війни, які мешкають у нашому місті.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.