Очільник коцюбинської поліції кришує виготовлення та продаж наркотиків, – місцеві активісти

29 Липня 2020

Очільник поліції селища Коцюбинське Сергій Постоловський кришує виготовлення та продаж наркотиків, збирає данину із місцевих підприємців. Про це розповів житель селища, місцевий активіст Артем Сомов на своїй сторінці у соцмережі.

“І знову пост про нашу доблесну поліцію, а точніше про Постоловського – так званого начальника поліції Коцюбинського. Як стало відомо, він не тільки наркоманів кришує і отримує від них данину, а ще й з незаконних розливайок, торгашів і має свій відсоток. Ви думаєте звідки у нього нова квартирка? Ось саме з данини наркоти, незаконних торгашів. Скільки можна терпіти цього “слюнтяя”, який не вирішує проблеми законним шляхом, не карає за незаконність злочинців, а всі питання тільки вирішує через свою кишеню і своє “пузо”, яке з’їв за хабарі”, – розповів житель Коцюбинського Артем Сомов.

Рашіне активіст повідомляв, що після того, як поліцію очолив Постоловський, у селищі почали відкрито продавати метафметамін неповнолітнім. “Постоловський очолює коцюбинську поліцію вже декілька років. За цей кількість точок, де варять фен та ширку, не зменшилася. Після того, як поліцію очолив Постоловський, у лісі біля повороту з Пономарьова на Доківську почали відкрито продавати метафметамін школярам та малолітнім дівчатам. Все селище знає, що у Коцюбинське приїздять курнути і нюхнути. Через це пройшов не один біличанський підліток. В тому числі через горнило наркоманії пройшов Саша Буток, син відомої в селищі активістки. Калічаться людські долі, декому вдається врятуватися в реабілітаційних центрах… А всі фінансові вершки з місцевої наркоторгівлі знімає Сергій Постоловський”, – додав Сомов.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed