Обережно! Ще одна брехня від Федорів

24 Жовтня 2016

Колишня журналістка Ірина Федорів опублікувала чергову неправду. Стаття вийшла на сайті, який підконтрольний селищному голові Ользі Матюшиній. У тексті Федорів емоційно стверджує, що керівника УЖКГ Олексія Зінкевича поновили на посаді 3 жовтня, а ухвалу до селищної ради він подав лише 21 жовтня.

14787031_1228711337190007_512090004_o

“Коли ти отримуєш ухвалу про те, що тебе поновили на посаді, то ти йдеш і одразу офіційно її реєструєш. Доводиш всім, що ти цінний працівник і без тебе не обійтися. Працюєш і показуєш громаді, що ти вирішуєш її проблеми. Переосмислив. Навіщо чекати мало не 20 днів?”, – розмовляє Федорів сама з собою на своєму сайті.

Якби Федорів хотіла написати правду, то обов’язково б з’ясувала, що 3 жовтня – це дата, коли клопотання пана Зінкевича про поновлення на посаді було зареєстровано. Розглянули звернення лише 17 жовтня. Ці дані є на порталі Судової влади України.

“На руки я отримав ухвалу у четвер, 20 жовтня. Це вже був пізній вечір. Тому наступного дня – 21 жовтня я прийшов у Коцюбинську селищну раду з цією ухвалою та написав заяву про моє поновлення на посаді. Жодної відповіді від селищного голови Ольги Матюшиної досі не отримав”, – коментує Олексій Зінкевич.

Як відомо, Ольга Матюшина фактично захопила УЖКГ “Біличі”. У Коцюбинському і звільнила з посади керівника Олексія Зінкевича. Після цього, протягом місяця Ольга Матюшина встигла призначити двох нових керівників. Спочатку ним став земляк Матюшиної із Донеччини Слюсарєв Р.С, а днями у державному реєстрі з’явилося прізвище нового начальника УЖКГ “Біличі” Олійника А.В. Такі заміни пов’язують із нещасним випадком, що трапився із електриком Управління, який був оформлений на роботу із серйозними порушеннями. Також у селищі серйозні проблеми у комунальній сфері: в деяких будинках досі немає тепла.

Bookmark the permalink.

Comments are closed