Нова електронна послуга щодо призначення допомоги на дитину: як скористатися

Кабінет Міністрів України запровадив порядок призначення і виплати державної допомоги при народженні дитини в електронній формі. Про це повідомля Управління праці та соціального захисту населення ІМР на своїй сторінці у соцмережі.

Загальний розмір виплат становить 41280 гривень.Ця соціальна допомога виплачується у два етапи. Перша виплата – це одноразова допомога, яка складає 10320 гривень, друга – виплата ця сума у розмірі 30960 гривень, яка виплачується рівними частинами по 860 гривень щомісячно упродовж трьох років.

Суть нововведення

Раніше подати документи на отримання допомоги можна було лише у паперовій формі під час особистого прийому до управління соціального захисту населення. Завдяки онлайн-сервісу запроваджено новий спосіб обслуговування.

Як скористатися

Усі необхідні документи можна подати у зручний час :цілодобово, упродовж семи днів на тиждень через Інтернет. Електронна послуга доступна на порталі Мінсоцполітики: за посиланням e-services.msp.gov.ua. Для заповнення відкривається електронна форма. Зазначаються відомості про дитину, матір, батька, місце реєстрації та фактичного проживання.

Також потрібно відкрити особовий рахунок у банку. У процесі заповнення відбувається автоматична перевірка. Користувачам електронний сервіс пропонує підказки, щоб полегшити роботу.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.