Не допомагайте “корисним ідіотам”

11 Листопада 2017

У тому, що відбувається у Коцюбинському (нагадаю, що деякі багатоповерхові будинки й досі знаходяться без опалення), винна не лише команда селищної голови Ольги Матюшиної із групою підтримки, а й ті безвідповідальні виборці, які повелись на популістські заклики доморощених політичних маніпуляторів…

 

Ці маніпулятори, що у виборчий період прикривались гаслами боротьби з корупцією, насправді не маючи на те жодних підстав та доказів, догралися до того, що у розпал підготовки та запуску опалювального сезону втягли усю громаду Коцюбинського у глухий кут і не взмозі протягом тривалого часу вирішити – як із нього вийти?

 

Чітко це усвідомлюючи, вони всіляко намагаються подалі заховати свою безгосподарність, одночасно активуючи буйну фантазію, щоб перекласти власні прорахунки на інші плечі, постійно шукаючи крайніх.

 

Останнім “крайнім” довелося бути Голові Київської обласної державної адміністрації Олександру Горгану, який обурився тими ярликами, що у своїй статті, у своєму улюбленому стилі, заснованому на конспірологічних здогадках навішала на нього журналістка Ірина Федорів, і прямо декілька разів назвав це брехнею, апелюючи безпосередньо до автора.

 

Логічним апофеозом тривалої розмови в кабінеті голови Київської області (оригінал тут), став його підсумовуючий виступ, який можна вважати справжнім діагнозом і цим горе-активістам і подібним “корисним ідіотам”/

Та все ж, головну відповідальність за відсутність опалення у квартирах мають нести депутати Верховної Ради України, які у 2016 році перевищили свої повноваження і проголосували за перевибори депутатського корпусу, а голову залишили стару.

 

Хочу нагадати, що у листопаді 2016 саме подруга Матюшиної – депутат Ольга Червакова була головним лобістом перевиборів депутатів у Коцюбинському та основним рупором команди Матюшиної у ЗМІ та у Верховній раді. Зрештою, це їм всеодно не допомогло, а лише відтягнуло колапс на рік…

 

Копаючи ще глибше, можна погратись у моделювання ситуацій і тоді з‘ясується, що може і не варто було так ламати політичні списи і напружуватись тим, хто намагався усунути Матюшину і Федорів, а відтак нажив собі купу негативу старанням нестримно-параноїдальної Червакової. Можливо варто було дати Матюшиній час і можливість показати себе у всій красі бездарного менеджменту та ідіотизму.

 

Нема сенсу допомагати “корисним ідіотам”?, краще створити їм умови, де вони самі себе швидше проявлять…

Валер’ян Петрів

Bookmark the permalink.

Comments are closed