“Народний фронт” вимагає публічно заслухати в парламенті інформацію щодо оборудок в оборонній сфері

12 Березня 2019

Народний фронт” закликає Тимчасову слідчу комісію з розслідування корупції в оборонній сфері терміново викликати до парламенту керівництво НАБУ, ГПУ, Військової прокуратури, СБУ та Державної фіскальної служби для надання інформації щодо оборудок, пов’язаних з “Укроборонпромом”.

Про це з трибуни парламенту заявив керівник фракції Максим Бурбак.

“Корупція в обороні воюючої країни – це подвійне зло. Якщо зловживання в “Укроборонпромі” доведуть – винні мають бути справедливо і жорстко покарані”, – заявив він.

“Нагадаю, що за ініціативи “Народного фронту” парламент минулого пленарного тижня вже ухвалив постанову про невідкладне розслідування зловживань в “Укроборонпромі”. Ми розширили повноваження вже діючої ТСК з розслідування корупції в оборонній сфері. У цій постанові йдеться, що ТСК має провести публічне засідання за участю силовиків і слідчих органів. Окрім НАБУ, ми хочемо почути у парламенті інформацію від керівництва Генпрокуратури, Військової прокуратури, Служби безпеки України, Державної фіскальної служби та ДБР”,  – наголосив керівник фракції.

“Ми хочемо знати, чи підтверджуються факти зливу розслідування проти корупціонерів в “Укроборонпромі”. Чи причетні органи по боротьбі з корупцією у вищих ешелонах влади до цих оборудок”,  – підкреслив Максим Бурбак.

Він наголосив, що причетність новостворених антикорупційних органів до корупції вбиває залишки віри українців у справедливість.

“Чи розуміють це в органах по боротьбі з корупцією у вищих ешелонах влади, які давно перетворили на інструмент політичних маніпуляцій і темних оборудок? Чи розуміють вони можливі наслідки своїх дій? Ці органи створювали парламент і уряд для боротьби з корупцією, а не покривання корупції”, – зазначив керівник фракції. 

Прес-служба ПП Народний фронт

Bookmark the permalink.

Comments are closed