“Народний фронт” і коаліційна більшість не допустять реваншу і відставки Андрія Парубія, – заява партії

24 Квітня 2019

Фракція “Народний фронт” і коаліційна більшість у парламенті не допустять реваншу команди Януковича та відставки Голови Верховної Ради України Андрія Парубія.

Про це під час виступу з трибуни парламенту заявив керівник фракції НФ Максим Бурбак.

Разом з ним до трибуни вийшли представники “Народного фронту” та фракції БПП.

“Усі ми знаємо, що парламент VIII скликання – це перший парламент, який має прозахідну і проєвропейську конституційну більшість. Цей парламент зробив багато для того, щоб закарбувати в Конституції України незмінність курсу в НАТО і ЄС, щоб назавжди позбутися радянського спадку. Ми щодня тут боремося за українську мову, за українську ідентичність, за право бути вільними українцями в демократичній Україні. Ми дали старт небувалим досі реформам в країні”, – сказав керівник фракції “Народний фронт”.

“Але наші вороги увесь цей час марять реваншем. Їхні “козачки” присутні й тут у залі. Вчора один з них заявив, що спробує нашкребти 150 підписів народних депутатів за відкликання Андрія Парубія з посади Голови українського парламенту. Ми знаємо, хто це робить і за чиєю вказівкою. І ми знаємо, що реальний задум полягає в тому, щоб за півроку до завершення повноважень відправити Верховну Раду на дострокові вибори”, – підкреслив він.

“Соратник Медведчука Портнов роздає з Відня вказівки дестабілізувати Верховну Раду України. Щоб зіштовхнути країну в прірву колапсу. Жалюгідні втікачі і зрадники разом з Януковичем з якогось дива вирішили, що результати президентських виборів – це їхня перемога. Агов! Не обманюйте себе і вгамуйтеся. Україна монолітна у своїх прагненнях і патріотичному запалі. Українці добре у всьому розбираються. Реваншу не буде. І це вам точно гарантує фракція “Народний фронт” і Блок Петра Порошенка”, – заявив Максим Бурбак.

“Верховна Рада піде на строкові вибори у жовтні – як це передбачено Конституцією. Ще раз повторюю для тих, хто не почув: на строкові вибори. Будь-які спроби розпустити парламент у цей час є шкідливими і незаконними. Парламент ухвалює важливі закони, уряд працює в поті чола”, – підкреслив керівник фракції.

“Андрій Парубій залишається на посаді Голови Верховної Ради. І до жовтня ми ухвалимо ще десятки і десятки необхідних для України законів. Наявність Андрія Парубія на посаді спікера – це можливість не тільки втримати проукраїнську більшість до парламентських виборів, але й гарантія незмінності курсів держави: національного і зовнішньополітичного. Незмінність курсу на членство в ЄС та НАТО”,  – підкреслив Максим Бурбак.

“Тому, колеги, не обманюйте себе. Реваншу ми недопустимо. Слава Україні!”, – резюмував керівник фракції “Народний фронт”.  

Прес-служба ПП “Народний фронт”

Bookmark the permalink.

Comments are closed