Нардеп Червакова зареєструвала у ВРУ ще одну протизаконну постанову

6 Липня 2016Народний депутат Ольга Червакова зареєструвала у ВР проект постанови про призначення виборів Коцюбинської селищної ради (Київська область) на 11 вересня цього року.

Документ антиконституційний, адже законних підстав для перевиборів депутатів у Коцюбинському не існує.
 Ольга Червакова вже не вперше маніпулює Конституцією і законами України. У квітні цього року нардеп буквально за кілька днів підготувала і протягнула на голосування в парламенті проект постанови про розпуск Коцюбинської селищної ради на Київщині.

З парламентської трибуни Ольга Червакова без всяких на те законних підстав запевнила колег, що Верховна Рада нібито має повноваження розпускати місцеві ради. Ця ж нісенітниця була написана і у пояснювальній записці до постанови. Червакова підставила колег-депутатів, які проголосували за антиконституційний документ, і понизили рівень довіри громадян до парламенту.

Червакова

Крім цього, проголосований документ мав ще ряд серйозних порушень. Зважаючи на всі факти, Вищий адміністративний суд України 1-го червня скасував постанову парламенту про розпуск Коцюбинської селищної ради як незаконну.
 Однак Верховна Рада України та селищний голова Коцюбинського Ольга Матюшина оскаржили в суді рішення Вищого адміністративного суду України, яким 1 червня було скасовано постанову парламенту про розпуск депутатів Коцюбинської селищної ради на Київщині. Верховний Суд у понеділок, 4 липня, розглянув апеляцію і підтвердив – Верховна Рада не мала права розпускати депутатів, яких обрала громада.

Тобто через обман Червакової сталася серйозна законодавча помилка, яка запустила передвиборчий процес у Коцюбинському. Тепер в найкоротші терміни ЦВК повинна скасувати протиправні вибори у селищі, які були призначені на 17 липня цього року.
Однак на цьому нардеп Червакова не зупинилися і знову зареєструвала у парламенті протизаконний проект постанови «Про призначення позачергових виборів Коцюбинської селищної ради на 11 вересня 2016 року». Таким чином Червакова маніпулює законами і формулюваннями: ВР не може призначити дату виборів місцевої ради, яку обрала громада і каденція якої спливає лише через 4 роки. Постанова Червакової порушує Конституцію, принципи місцевого самоврядування і нівелює значення адміністративної реформи, яку реалізовує в Україні Президент.

Bookmark the permalink.

Comments are closed