Нардеп Червакова назвала очільницю Коцюбинського Ольгу Матюшину чупакаброю

20 Листопада 2017

Народний депутат Ольга Червакова назвала селищного голову Коцюбинського  Ольгу Матюшину “чупакаброю”. Таке порівняння нардеп зробила на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук. 

“Шановний Київоблгаз! За уточненими даними, це були не “титушки, очолювані місцевою владою”, а інопланетяни, очолювані чупакаброю. Ось вам парочка фоток титушок. Інджой”, – написала Червакова у відповідь на повідомлення прес-служби ПАТ “Київоблгаз” щодо несанкціонованого зриву пломб у котельнях Коцюбинського та самовільне відновлення газопостачання. Крім того, нардеп додала фото, на яких і справді зображена очільниця Коцюбинського Ольга Матюшина з однодумцями у котельні.

 

Нагадаємо, що 18 листопада на офіціному сайті Київобленерго з’явилося повідомлення про незаконні дії у Коцюбинському. 

 

“В селищі Коцюбинському у кількох котельнях невідомими особами за підтримки місцевої влади було варварськи зірвано попереджувальні знаки та пломби і самовільно відновлено газопостачання, що є грубим порушенням Правил безпеки і створює загрозу життю та безпеці мешканців, а також може призвести до техногенних наслідків. Тітушки, очолювані місцевою владою, з погрозами фізичного насилля перешкоджали працівникам ПАТ “Київоблгаз” у доступі  до газових приладів цих котелень, про що складено заяву про кримінальне правопорушення за ст. 206 Кримінального Кодексу України. За таких обставин “Київоблгаз” не може гарантувати безпеку газопостачання жителів Коцюбинського”, – пише прес-служба Київоблгазу.

 

Те, що незаконні дії у котельнях Коцюбинського відбуваються саме за підтримки та ініціативи селищної голови Ольги Матюшиної підтверджують її ж публікації у соціальних мережах. Крім того про те, що котельні перебувають безпосередньо у “руках голови селищної ради” пише й Ольга Червакова.

 

“Відколи котельні перейшли в руки голови селищної ради, тепло в оселі пішло. Але цьому передувала силова виснажлива бталія в дві доби”, – пише Ольга Червакова.

Варто зазначити, що відповідно до ухвали Шевченківського районного суду м. Києва котельні арештовані та передані за зберігання УЖКГ “Біличі”. На разі підприємство не має права користуватися котельнями, у нього немає відповідних ліцензій, не укладено договору з газопостачальником та абонентами.

 

Про те, що дії селищного голови Ольги Матюшиної не лише незаконні, а й наражають на небезпеку життя мешканців Коцюбинського люди пишуть у коментарях до публікації Ольги Червакової.

Нагадаємо, що на сьогодні Коцюбинське залишається єдиним населеним пунктом Київської області, яке не врегулювало свої відносини з НАК “Нафтогаз України” щодо лімітів природного газу. Розпорядження про підготовку до опалювального сезону Ольга Матюшина видала лише 22 вересня.

Bookmark the permalink.

Comments are closed