На забудовника Мирончука відкрили кримінальне провадження

17 Жовтня 2019

Ірпінський відділ Києво-Святошинської місцевої прокуратури вніс до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР) кримінальне провадження щодо несплати забудовником Антоном Мирончуком пайової участі в розвитку інфраструктури міста. Про це повідомило джерело ITV в прокуратурі Ірпеня.

“Суть правопорушення полягає в тому, що Мирончук Антон Анатолійович не сплатив до міського бюджету пайовий внесок, тому акти готовності об’єктів будівництва до експлуатації, на підставі яких були видані сертифікати, містять недостовірні дані про виконання пайової участі. Це стосується об’єктів в Ірпені по вулиці Університетській, 1-ш,1-щ, 1-ч, 1-ц”, – зазначив співрозмовник інформагентства.

Кримінальне провадження відкрите за ч. 4 ст. 358 КК України (використання завідомо підробленого документа). Таке правопорушення карається арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до двох років. За даними джерела, справа була внесена до ЄРДР 21 серпня ц. р. під №42019111200000568.

Нагадаємо, Антон Мирончук найбільше з-поміж забудовників заборгував ірпінській громаді. В опублікованому 16 серпня 2019 року списку злісних неплатників пайових внесків до бюджету міста наведено борг Мирончука в розмірі 5 млн 100 тис. грн та його компанії – ТОВ “Орлан-Інвест Груп” – більш ніж 8 млн 586 тис. грн. (разом – понад 13 млн 686 тис. грн).

Заступник начальника Ірпінського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури Київської області Максим Роговенко у відеокоментарі журналістам ITV назвав такі дії Антона Мирончука “дуже серйозним злочином”.

Джерело ITV в місцевій прокуратурі наголошує, що Антон Мирончук не вперше стає фігурантом кримінальних проваджень. Раніше його звинувачували у побитті активістів при будівництві ЖК “Єсенін” та організації спалення автівок місцевих громадських діячів. Втім, прокуратура Ірпеня не поспішає з розслідуванням проваджень щодо Антона Мирончука і всіляко намагається загальмувати слідчі дії попри широкий суспільний резонанс цих кримінальних проваджень.

Bookmark the permalink.

Comments are closed