На війні загинув онук відомого художника Володимира Сидорука

20 квітня, захищаючи Україну на Донеччині, загинув ірпінець Володимир Сидорук. Він був онуком відомого українського художника Володимира Сидорука. Про загибель героя сповістив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Хоча Володимир Сидорук народився у Києві, останні 15 років проживав в Ірпені — у будинку, де колись жив його відомий дідусь.

До війни Володимир займався проєктуванням, дизайном та ремонтом будинків, а також електромонтажними роботами. Після 24 лютого 2022 року, як і тисячі інших українців, пішов до лав Збройних сил України.

Його зарахували до ремонтно-відновлювального підрозділу, тож він займався ремонтом військової техніки та часто їздив на лінію фронту, щоб забрати поламані машини.

«У Володимира були не тільки золоті руки, а й добре серце. Він був надійним, порядним, чесним, відданим своїй країні, родині та друзям. У захисника залишились дружина, діти, батьки та сестри», — написав Олександр Маркушин.

Прощання з Володимиром Сидоруком відбудеться завтра, 29 квітня, о 13:00 у храмі Святого Миколая Чудотворця, за адресою: м. Ірпінь, вулиця Садова, 59. Поховають військового на Ірпінському кладовищі на Алеї Героїв.

Нагадаємо, 20 квітня у Кремінній на Луганщині під час виконання бойового завдання загинув ірпінець, старший солдат Андрій Василенко.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.