На території заводу в Ірпені знешкодили артилерійський снаряд

Ірпінська піротехнічна служба КП «Муніципальна варта» знешкодила знайдений на території заводу поліетиленових виробів ТОВ «Планета Пластик»  артилерійський снаряд. Про це повідомили у Муніципальній варті.

Виконуючи звернення громадян сапери оперативно прибули на місце і вилучили нездетонувавший 120 мм артилерійський снаряд із пошкодженим вибухником.

Снаряд пробив дах, тріснув від удару, розгерметизувався і не зміг здетонувати, залишившись застрягшим в металевих конструкціях, допоки його не виявили при проведенні реконструкції.

«Саперами багатьох служб проведена величезна робота по очищенню територій від вибухонебезпечних предметів. Втім, роботи ще багато. Наразі особливо небезпечними є лісосмуги, ліси, водойми та поля. А також території великих промислових підприємств, їх виробничі і складські будівлі та споруди. Останнім часом побільшало заявок щодо розмінування від представників бізнесу, що повертається, відновлює та ремонтує власні потужності, виявляючи при цьому вибухонебезпечні залишки війни. Для прикладу, від згаданого ТОВ «Планета Пластик» наші сапери загалом отримали і опрацювали 11 заявок»,- повідомляють в КП «Муніципальна варта».

Якщо ви знайшли вибухонебезпечний або підозрілий предмет, ні в якому разі не наближайтесь до нього. Відійдіть на безпечну відстань, позначте місце, де знаходиться предмет, попередьте інших.

Якщо ви побачили підозрілі чи вибухонебезпечні предмети на території Ірпінської міської територіальної громади (Ірпінь, Михайлівка-Рубежівка, Забуччя, Козинці, Діброва), телефонуйте за номерами цілодобової «гарячої лінії» Муніципальної варти: (073) 070-05-57, (068) 379-92-27, (04597) 60-400 (на мобільних номерах є месенджери Telegram, Viber, WhatsApp і Signal).

Нагадаємо, нещодавно піротехніки Мунварти Ірпеня показали своє технічне оснащення.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.