На мітинг в Ірпені найняли тітушок, які били журналістів під час Революції Гідності

Сьогодні на мітинг біля Ірпінської міськради організатори пікетування вивели тітушок, які били журналістів на Майдані Незалежності під час Революції Гідності. Учасникам мітингу проти мера Ірпеня Володимира Карплюка платили по 300 гривень.

Так, у кадр потрапив Арсен Капанський, який брав участь у побитті журналістів під час Революції Гідності, рейдерському захопленні будинку учительки Ніни Москаленко, був серед “журналістів спортивної зовнішності”, які рвалися до Окружного адмінсуду Києва, де розглядався позов щодо результатів виборів на 90-му окрузі у Білій Церкві.
Як зізналися “спортивні” учасники мітингу, їх збирав чоловік на ім’я Валік, обіцяючи «за роботу» по 200-300 грн. Молодь не могла відповісти на запитання, чому прийшли на мітинг, чого вимагають, а дехто взагалі не знав як звати мера Ірпеня. Більшість студентів не дочекалися закінчення мітингу і розійшлися по різних місцях, де видавали кошти.
Організатором мітингу жителі міста називають власника місцевого інтернет-провайдера “Бест” Олексія Зіневича, якого раніше звинувачували в організації побиття голови Коцюбинської ТВК Людмили Демченко.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.