На будівельному форумі Ірпінь поставили у приклад

6 Грудня 2016

Нещодавно у столиці відбувся великий будівельний форум. Організатором виступила Українська будівельна спільнота, яка представила учасникам досвід Ірпеня як приклад успішного та результативного співробітництва між бізнесом та органами міської влади.

“Ми запросили Ірпінь. Це є хороший досвід, коли об’єднані забудовники і мерія, а їх праця очевидна. Ми бачимо, як школи облаштовуються, дитсадки та парки будуються та й у місто просто приємно заїхати” – розповідає виконавчий директор Української будівельної спільноти Тетяна Шульга.

іапц

Усе почалося з кардинально нового підходу міської влади до роботи будівельних компаній у межах Ірпеня.
Головними факторами у стосунках мерії і будівельних компаній є відкритість, чесність та законність, а усі незаконні забудовники та порушники закону вносяться до відкритих громаді списків.

“Саме обіцянка першого лиця міста зробити для усіх чесні й рівні умови будівництва стала запорукою тої співпраці, яка є на сьогоднішній день” – підкреслює директор будівельної компанії “Синенергія” Ігор Оверко.

За словами Оверка, у наступному році почнеться будівництво школи, наразі ж ведеться активне проектування.

Модель співпраці міської ради та будівельного бізнесу в Ірпені учасники форуму визнали унікальною для України. Така взаємодія корисна, перш за все, мешканцям міста, адже після десятиліть застою вони можуть користуватися усіма перевагами нової інфраструктури.

Детальніше у сюжеті “Ірпінь-ТБ”:

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed