Михайлина Скорик опублікувала черговий фейк

Скандальновідома у Приірпінні екс-журналістка Михайлина Скорик-Шкарівська опублікувала черговий фейк про начебто відсутність пандусу в інфекційному відділенні Ірпінської міської лікарні, яке наразі реконструюють.

Про те, що ця інформація є відвертою брехнею, яскраво свідчать фото, зроблені з іншої сторони інфекційки, на яких видно уже зроблений пандус.

Нагадаємо, раніше Михайлина Скорик працювала в низці ЗМІ – газетах, журналах, на центральних телеканалах, порталі tochka.net. У 2012–2014 роках, у період правління Віктора Януковича, була випусковим редактором на телеканалі “Україна”, який належить його соратнику Рінату Ахметову. У квітні 2014-го – саме тоді, коли почалися перші бойові дії на Сході України – перейшла на посаду головного редактора програми “Подробиці”, що виходить на “Інтері”. Працювала в команді російського пропагандиста Ігоря Шувалова, якого пізніше видворили з України. Під час роботи в “Подробицях” Скорик займалася очорненням політичних опонентів власників каналу.

Живе Михайлина Скорик в Ірпені, де вона мріє прийти стати чи то мером, чи то депутатом міськради. Враховуючи, що власних досягнень перед громадою в Михайлини немає, вона намагається звернути на себе увагу через чорний піар проти команди партії “Нові Обличчя” та лідера партії Володимира Карплюка.

Як основний майданчик для очорнення іміджу міста Ірпінь медійниця використовує групу свою групу у Facebook “Ірпінь Daily”. Також Скорик публікує негативні статті про Ірпінь в інтернет-виданні “Сайт громади Приірпіння”. До громади Приірпіння цей сайт жодного відношення немає, натомість контролюється скандальновідомою екс-журналісткою та подругою Михайлини Скорик – Іриною Федорів. Тут “два чоботи пара”. Саме Ірина Федорів стала лауреатом журналістської антипремії “Унітаз Року” та увійшла до ТОП-5 журналістів, які зганьбили честь своєї професії.

Нещодавно подібні фейки Михайлини спростовував головний лікар Ірпінської міської лікарні Антон Довгопол. У свою чергу, представники волонтерського антивірусного штабу закликають екс-журналістку не поширювати маніпуляції, а працювати на громаду Ірпінського регіону.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.