Ми захистили закон про мову від українофобів, – Андрій Тетерук

Спроби завадити ухваленню Закону про функціонування української мови як державної (5670-д) були намаганням антиукраїнських сил похитнути українську державність. Однак злагоджена робота парламенту змогла захистити мовний закон.

Про це заявив народний депутат фракції “Народний фронт” Андрій Тетерук під час спілкування з журналістами в кулуарах Верховної Ради.

“Спротив, який ми бачили під час підготовки, розгляду і затвердження закону про функціонування української мови як державної свідчить про, насамперед, не намагання зруйнувати сам закон. Він свідчить про спроби антиукраїнських сил зруйнувати все українське – мову, культуру, державу, та перетворити нас на колонію Російської Федерації”, – сказав народний депутат.

За словами Тетерука, спроби деяких парламентарів заблокувати ухвалення закону про українську мову, є частиною агресії Кремля проти України.

“Це – системна, комплексна агресія, яка чиниться проти всієї України – від фронту до наших внутрішньополітичних справ. Ми це усвідомлюємо, тому, розуміючи небезпеку, яка загрожує нашій державі, ми нівелюємо ці загрози своїми діями. І ми змогли захистити закон про мову на всіх стадіях – від подання законопроекту до підпису Головою Верховної Ради”, – зазначив парламентар.

Він також запевнив, що фракція “Народний фронт” надалі докладатиме усіх зусиль для захисту важливих для держави законопроектів від українофобів та агресора.

“Я отримую багато привітань від громадян з приводу ухвалення цього закону. Закону, який слугуватиме прийдешнім поколінням українців. Адже в українській державі має панувати і пануватиме українська мова. І ми зробили усе можливе для захисту української мови та українського народу. Також ми надалі робитимемо все для захисту важливих для країни законопроектів від нападів “п‘ятої колони”, – підсумував Андрій Тетерук.

Сайт ПП “Народний фронт”

Bookmark the permalink.

Comments are closed.