Монетизація субсидій – “живі” гроші для розрахунків за комунальні послуги

5 Березня 2019

Усі, кому призначено субсидію з 2018 року, отримають у березні готівкові кошти для оплати комунальних платежів за лютий 2019 року. Пенсійний фонд України забезпечить виплату монетизованих субсидій пенсіонерам одночасно з пенсією. Готівкові кошти перераховувати­муть на банківські пенсій­ні картки, а якщо їх немає, субсидію разом із пенсією доставить Укрпошта.

Також, звертаємо вашу увагу, що, починаючи з березня 2019 року, запроваджено автоматичний перерахунок пенсії відповідно до зростання заробітної плати і рівня інфляції, а саме – з 1 березня 2019 року коефіцієнт збільшення показника середньої заробітної плати, доходу, з якого було сплачено внески, становить 1,17. 

Тим громадянам, які ще не на пенсії, субсидія буде перерахована грошовим переказом через Ощад­банк. 

Домогосподарство отримає субсидію готівкою та має самостійно розрахуватися за спожиті комунальні послуги, газ, тепло, воду, електроенергію. Оплата комунальних платежів після 20 березня не впливатиме на субсидію наступного місяця. Однак, якщо станом на травень 2019 року у домогосподарства буде прострочена понад місяць заборгованість за послуги понад 340 гривень, субсидію на новий період 2019–2020 рр. не призначатимуть.  

Наголошуємо – головне, щоб “живі” гроші люди платили за призначенням, бо за борги субсидію скасують.

Ірпінське об’єднане управління ПФУ

Bookmark the permalink.

Comments are closed