Молодіжний парламент Ірпеня презентує Концепцію своєї діяльності

Молодь Ірпінської громади презентувала напрямки роботи та першочергові проєкти, спрямовані на розвиток міста та підтримку молодіжних ініціатив. Про це повідомила голова Молодіжного парламенту Ірпеня Олександра Ільніцька.

Метою роботи МПІ (Молодіжного парламенту Ірпеня) є участь молоді в формуванні візії та прийнятті важливих рішень для Ірпінської громади, розвиток лідерських якостей серед молоді в різних сферах, включаючи освіту, науку, місцеве управління та інші аспекти громадського життя.

Серед основних цінностей Молодіжного парламенту Ірпеня виділяються ініціативність, саморозвиток, прозорість, бажання позитивних змін, взаємопідтримка та співпраця.

Молодіжний Парламент Ірпеня найближчим часом зосередиться на реалізації наступних проектів:

1. “Зміна Поколінь” — створення серії документальних розповідей про видатних молодих людей, які є справжньою гордістю Ірпінської громади.

2. “Освіта та розвиток лекторій” — зустрічі з відомими фахівцями у галузі освіти, спорту, мистецтва та культури.

3. “Молодіжна Спортивна Ліга” — підтримка інтелектуальних видів спорту, включаючи шахи, шашки, геймінг тощо.

4. “Екологія — в наших руках” — проведення екологічних акцій прямої дії.

5. “Молодіжний простір Ірпеня” — створення вільного простору для вираження ідей, розробки проектів та спільної роботи над соціальними питаннями.

6. “Молодь: інновації та відкриття” — конкурс серед молоді з метою підтримки їхніх ідей та інноваційних проектів у громаді, що сприяє розвитку творчого потенціалу.

7. “Відверто — Про Важливе” — висвітлення соціально важливих тем через медійний контент з метою популяризації української культури серед молоді.

Представники Молодіжного парламенту висловили впевненість, що ця Концепція допоможе створити краще майбутнє для молоді Ірпінської громади та створити нові можливості для реалізації ідей активних та молодих мешканців громади.

Якщо ви молоді та активні, маєте ідеї щодо розвитку молодіжного руху, учнівського та студентського самоврядування – заповнюйте форму ТУТ.

Ознайомитись із концепцією діяльності, можна тут.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.