Міністр оборони Естонії Ханно Певкур вдруге відвідав Ірпінь (відео)

У тій самій вишиванці, у тому самому місті. Колишній віцеспікер парламенту Естонії тепер міністр оборони країни Ханно Певкур вже вдруге в Ірпені.

Ханно Певкур, міністр оборони Естонії:

«Я пам’ятаю, як був тут минулоріч. Це був червень минулого року. Воно не було як зараз, це були одні руїни», – згадує міністр.

Він відвідав ті ж місця, де побував у червні 2022 року. Був вражений темпами відбудови міста. І мав багато запитань щодо відновлення Ірпеня.

Ханно Певкур, міністр оборони Естонії:

«А як зараз із відбудовою багатоквартирних будинків? Вони також вже відновлені?», — поцікавився Певкур у керуючого справами виконавчого комітету міськради Дмитра Негреші.

Разом із ним гість відвідав Гостомельське шосе. Зараз тут триває активна відбудова житлового сектору і дороги.

Ханно Певкур порівняв фото, зроблені минулоріч, із тим, що бачить зараз.

Перший будинок, на який показує міністр — «Ірпінські Липки-1». Його відбудова стартувала зовсім недавно. Другого вже немає. Багатоповерхівку знесли через декілька місяців після візиту гостів з Естонії. Новий будинок на місці демонтованого пообіцяла збудувати Міжнародна організація з міграції.

Гість звернув увагу і на комплексну відбудову приватного сектору навпроти «Ірпінських Липок». Найбільше його цікавило, кому ж дістануться відновлені будинки.

Дмитро Негреша, керуючий справами Виконавчого комітету ІМР:

«Ці люди, які мешкали в цьому будинку, повернуться. Так само по приватному сектору і по будь-якому багатоквартирному будинку».

На останок міністр оборони Естонії зробив фото з того ж ракурсу, як і минулого року. Щоб порівняти та зберегти для історії темпи відбудови Ірпеня.

«Дякую і удачі вам».

Bookmark the permalink.

Comments are closed.