Методи боротьби опозиції – чим гірше, тим краще

Неодноразово на вулицях Ірпеня можна було побачити результати вандалізму. У переважній більшості випадків мета тих, хто вчинив правопорушення, – це просто “нагадити”, зробити знімок так званого “непорядку” та викласти фото (чи навіть більше – зняти сюжет) про те, як в Ірпені все погано. Приведемо тільки кілька прикладів для загального розуміння.

1. Переповнені фонтани на Центральній площі. Зловмисники спеціально накидали в отвір, який сприймає злив води ряд несумісних з роботою фонтанів предметів. Ганчірки, памперси, прокладки. У результаті – заливає площу. І тільки вода розлилася – вони тут як тут були вже з камерами. На мою думку, це яскраво продемонстрував сюжет кишенькового каналу “Погляд” про міські фонтани.

2. На перехресті вулиць Пушкінська та Соборна працівники комунального підприємства “Ірпіньзеленбуд” висадили гарні дерева та кущі. Зловмисники повиривали кущі і зробили спроби зламати кілька дерев, про що негайно через “ботів” повідомили користувачів Facebook. Мовляв, дивіться, яка влада – посадила дерева за наші з вами гроші і не поставила біля них цілодобову охорону.

3. Нещодавно на Центральній площі міста хтось свідомо підірвав частину граніту. При цьому потрібно було користуватися спеціальним обладнанням, адже граніт складний матеріал, який до речі, був покладений на спеціальний розчин, після чого експлуатація його стає майже вічною.

4. На вулиці Грибоєдова “добрі люди” примудрилися спалити дитячий майданчик у сквері ім. В. Сидорука. Жаль діток – певний період довелося не гратися…

5. У нещодавно створеному парку селища Коцюбинське вирвали два десятки кущів самшиту і викинули у найближчий смітник. І знову місцеві “псевдоактивісти” заспівали пісню про те, що у цьому всьому винен Карплюк.

6. Неодноразово в центрі міста пошкоджували фігури, що стоять біля РАГСу. То дівчинці ноги відіб’ють, то хлопцю руки зламають. Як правило, розуміючи, що центр міста проглядаються відеокамерами, злочинці залучають на такі “діяння” неповнолітніх дітей, мотивуючи їх коштами (упіймані діти зізнавалися, що їх попросили за винагороду). Після роз’яснювальних робіт дітей відпускають. Проте на цьому історія не закінчується. Організатори всіх цих подій пишуть листи в правоохоронні органи, мовляв “подивіться, на що Карплюк витратив бюджетні кошти. Відкрийте на нього кримінальне провадження за те, що неправильно використовує бюджетні кошти…”.

Доведеться їх розчарувати, адже всі ці фігури були поставлені за не за бюджетні, а за приватні кошти Карплюка.

на встановлення даних фігур бюджетні кошти не витрачались

Таких випадків чимало… Жаль тільки, що є люди, які власні амбіції “добратися до влади” ставлять вище інтересів громади і в зв’язку з цим готові користуватися будь-якими методами.

Будь-який успіх міського голови Володимира Карплюка та команди “Нових облич” в Ірпені та Приірпінні вони сприймають, як особисту поразку.

Ну що ж, не шановні, багато попереду у вас ще поразок, бо ми налаштовані на серйозну роботу.

Громаду Ірпеня такими дешевими трюками на основі хуліганства в оману не введеш. Жителі міста самі прекрасно бачать, у кого є результати роботи, а хто нічого десятками років не робив, а тепер боїться позитивних змін у місті, адже люди запитають: “Чому так, як зараз робить Карплюк, ви не робили, будучи при владі в Ірпені десятиліттями?”.

Анастасія Попсуй,

депутат Ірпінської міської ради

Bookmark the permalink.

Comments are closed.