Матюшина хоче зупинити благоустрій Коцюбинського

2 Червня 2016

Кілька годин тому на вул. Залізничну у Коцюбинському, на якій зараз проводять капітальний ремонт дороги, приїхали працівники обласної поліції. Під незрозумілим приводом забрали документи у робітників, що займаються благоустроєм вулиці і заборонили продовжувати роботи на дорозі.

13331134_254529844909098_7933487724787851764_n

Як зізнався під час розмови один з поліціянтів, їх викликала Ольга Матюшина, щоб зупинити роботи по вул. Залізнична. Уже через деякий час після перевірки документів, їх повернули власникам і дозволили продовжувати капітальний ремонт дороги.

Ця новина обурила громаду Коцюбинського. З коментарів у соціальній мережі зрозуміло, що коцюбинці не дозволять зупинити благоустрій їхнього селища:

«надо собираться идти и вытянуть ее за патлы остуда»

«тільки ж на віче горлопанила, як вона НО нагнула, як обіцяла громаді зміни і вони вже відбулись – всі працюють і не копійки бюджетних коштів.. що так затиснула НО, що ті “полякались” та побігли не за бюджетні кошти все робити, а вона бюджет зекономила. не пройшло й 3 дні – всіх розганяє. роздвоєння особистості та використання будь-якої ситуації у власних інтересах. мабуть на тренінги таки бігає й досі»

«Нужно собирать людей и гнать их троицу с прихлебателями поганой метлой!»

«Оля — біда Коцюбинського, сама нічого не робить і іншим не дає! На лікарняний точно треба!»

Bookmark the permalink.

Comments are closed