Матюшина вкрала у дітей подарунки

19 Лютого 2017

У 2016 році депутатський корпус Коцюбинської селищної ради проголосував за виділення коштів на новорічні подарунки дітям із малозабезпечених та соціально незахищених родин, проте з невідомих причин не всі підлітки їх отримали. Про це повідомила депутат Коцюбинської селищної ради Катерина Ющенко-Корбут: “Сьогодні (17 лютого) до мене звернулась мама однієї з таких сімей і повідомила, що вперше за багато років її дитина не отримала довгоочікуваний подарунок. Відверто кажучи, я була шокована й одразу ж пішла в селищну раду, аби дізнатись причину такого неподобства. За словами секретарки Матюшиної, подарунки дістались тільки тим дітям, які отримали запрошення на святкову виставу. А тепер питання – куди поділись подарунки тих родин, які за певних особистих причин чи обставин не змогли отримати запрошення? Чи, можливо, їх навмисне не роздали діткам, які були зазначені в списку? 
Як виявилось, це не поодинокий випадок, а отже, бачимо звичайну корупційну схему”. 

Те, що кошти на закупівлю подарунків було виділено насправді повідомила депутат Коцюбинської селищної ради, голова бюджетної комісії Людмила Узерчук: “Гроші було виділено на придбання 680 подарунків. Готувались списки, і на бюджетній комісії ми обговорювали ці списки”.

Катерина Ющенко-Корбут взяла під власний контроль це питання й вже того ж дня звернулась до Ольги Матюшиної з проханням надати завірені копії списків дітей, які отримали новорічні подарунки від Коцюбинської селищної ради з нагоди настання Нового 2017 року. “Про результати розгляду мого звернення й повідомлю. Я наголошую, що цю справу я просто так не залишу!!! Ми бачимо, як гонитва Матюшиної за політичним рейтингом перетворюється в абсолютний цинізм. Як можна було відібрати подарунки у дітей, які цього справді потребують?” – написала Катерина Ющенко-Корбут у Facebook.

Bookmark the permalink.

Comments are closed