Матюшина та Федорів обманюють своїх прибічників

Екс-голова Коцюбинського Ольга Матюшина та журналістка і політтехнолог Ірина Федорів давно вводять в оману своїх прихильників. З самого початку своєї діяльності у Коцюбинському вони позиціонують себе не інакше, як “прості бідні активісти, що практично голіруч вийшли боронити Біличанський ліс від бензопил забудовників”. А насправді ходять з особистими охоронцями і відвідують виборчі дільниці з міліардерами.

13816789_1147587495302392_1044517331_n

Як відомо, 17 липня, під час виборів у Коцюбинському так звана проста активістка Ольга Матюшина цілий день провела в оточенні особистих охоронців з “Київської варти”, а також голосувала на своїй дільниці у компанії першого заступника губернатора області і водночас одного з найбільших забудовників держави Левом Парцхаладзе. Потім їх разом бачили і на інших дільницях.

Цю подію одразу почали активно обговорювати у соціальних мережах. Особливо, коцюбинців зацікавила публікація на сторінці “Територіальної громади” про статки Парцхаладзе. Відомо, що посадовець є президентом групи компаній “XXI вік”, власником інформаційного порталу “Стоп корупція”, торгівельної мережі “Квадрат”, мережі ресторанів швидкого харчування “Швидко”, столичних ресторанів “Первак”, “Царське село”, “СРСР”, “Тарас”, “Корона”, офісів у Києві та великих містах України, мережі 3-5-зіркових готелів, багатофункціональних комплексів тощо. У 2011 році Лев Парцхаладзе був обраний президентом Конфедерації будівельників України, яка об’єднує понад 700 будівельних компаній та профільних союзів.

Ця інформація викликала жваве обговорення користувачів. Навіть люди, які підтримували Матюшину та її команду запитували : “Невже це справді так? Матюшина – лобістка київських забудовників?! Що цей Парцхаладзе тут робить?”. Деякі коцюбинці розчаровано зізналися, що голосували за Матюшину і вірили їй, а зараз не знають, що й думати. Виходить, що прості активісти Матюшина і Федорів зовсім не прості і далеко не бідні. За їхніми спинами впливові люди з великими грошима і серйозними зв’язками, інтереси яких так звані активістки лобіюють у Коцюбинському.

Слід зазначити, що невдовзі після опублікування інформації про статки Парцхаладзе невідомі хакерським способом отримали доступ до сторінки “Територіальної громади Коцюбинського” і видалили саме цю публікацію.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.