Матюшина протягом 8 місяців не скликає засідання виконкому – Слюсаренко

13 Серпня 2017

Селищний голова Коцюбинського вже понад 8 місяців не скликає засіданя виконавчого комітету. Про це розповів депутат ірпінської  міської ради Богдан Слюсаренко у Новій студії Інформаційного агенства ITV.

“На сьогодні, у нас велике протистояння депутатської більшості з селищним головою Коцюбинського Ольгою Матюшиною. Селищний голова протягом 8 місяців не скликає засідання виконкому”,  ̶  зазначив Богдан Слюсаренко.

Варто наголосити, що за законом України виконком збирає саме селищний голова, або за її розпорядженням заступник.  І за законом він має збиратися не рідше, ніж раз в місяць. Планування роботи виконавчого комітету є основою організаційного забезпечення, виконання його функцій, і здійснюється відповідно до плану роботи виконавчого комітету та щомісячного плану заходів, що проводяться радою та її виконавчим комітетом.

За словами Слюсаренка, від цього страждає громада селища. Зокрема, у Коцюбинському 63 дитини-інваліда, які щомісячно мають отримувати фінансову допомогу. “У бюджеті гроші є. Щоправда, всім батькам цих дітей, котрі приходять за допомогою Матюшина розповідає, що виконком не збирається. Зараз на кожній сесії селищний голова Коцюбинського каже, що потрібен новий виконком. Більше того, вона роздає ці списки. Хоча половину людей у цих списках депутати не знають і не бачили”,  ̶  розповів  депутат Ірпіньради.

Більше дивіться в сюжеті:

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed