Матюшина покриває корупційні схеми

Селищний голова Коцюбинського Ольга Матюшина покриває корупційні схеми, пов’язані з виділенням коштів на подарунки для дітей. Про це заявила депутат селищної ради Катерина Ющенко.

З метою розібратись і зрозуміти, куди ж поділись кошти, виділені на їх закупівлю, депутат письмово звернулась до Ольги Матюшиної з проханням надати завірені копії списків дітей, які отримали довгоочікувані подарунки від Коцюбинської селищної ради з нагоди настання Нового 2017 року.

У відповідь на депутатське звернення, Матюшина відповіла, що “не може надати зазначену у зверненні інформацію, оскільки суть депутатського звернення не передбачає отримання інформації”.

Депутат обурена відповіддю селищного голови і вважає, що голова бере участь у корупційних схемах. “Я розцінюю таку відповідь Матюшиної як покривання корупційної схеми! Ані подарунків діткам, ані списків, які їх отримали, – немає! Або ж їх навмисне приховують від громади! Ви уявляєте, скільки тисяч гривень можна було “покласти в кишеню”, списавши подарунки для дітей? Красти подарунки в соціально незахищених родин, а потім покривати цю ганебну справу – це злочин! Мало того, що Матюшина фактично злила нас Київським забудовникам та Мін’юсту, так ще й обкрадає невинних дітей!”, – зазначила Катерина Ющенко.

Як ми повідомляли, у Коцюбинському у 2016 році діти не отримали новорічних подарунків.  Те, що кошти на закупівлю подарунків було виділено насправді повідомляла депутат Коцюбинської селищної ради, голова бюджетної комісії Людмила Узерчук.   “Гроші було виділено на придбання 680 подарунків. Готувались списки, і на бюджетній комісії ми обговорювали ці списки”, – заявила Узерчук.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.