Матюшина оголосила війну громаді Коцюбинського

20 Жовтня 2017

20 жовтня стало відомо, що Коцюбинський селищний голова Ольга Матюшина дала вказівку своїм підопічним в раді не реєструвати будь-які документи від представників депутатського корпусу без демонстрування посвідчення депутата. Окрім цього, відтепер працівники ради відмовляються приймати навіть акти мешканців та їхні характеристики з місця проживання, які, відповідно до чинного законодавства, виписують депутати.

Про це повідомила депутат Коцюбинської селищної ради Катерина Ющенко-Корбут: ” Без цих актів мешканці не мають змоги оформити ні субсидії. Так само працівники ради відмовляються завіряти печаткою характеристики з місця проживання та інші аналогічні документи. І це робота для людей??? Своїми діями Матюшина відкрито оголосила війну не лише депутатському корпусу, а й всій громаді Коцюбинського!”

Нагадаємо, що депутати Коцюбинської селищної ради досі не отримали посвідчення депутатів, пори те, що вони вже більше року виконують свої обов’язки перед громадою.

“Депутат набуває всіх повноважень одразу після оголошення результатів виборів. А не за фактом отримання посвідчення”, – пояснив депутат Коцюбинської селищної ради Микола Єременко.

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed