Маркушин та “Нові Обличчя” лідирують в Ірпінській громаді, – соціологічне опитування

Згідно даних соціологічного опитування, проведеного у жовтні 2020 року службою «Smartpoll», лідером на виборах мера Ірпеня є Олександр Маркушин, опоненти якого не набирають стільки ж голосів разом взяті. До Ірпінської міськради лідирує партія “Нові Обличчя”, розрив між найближчим опонентом якої становить 27%.

Згідно результатів опитування, проголосують за Олександра Маркушина (“Нові Обличчя”) 59,3% респондентів (серед тих, хто має намір голосувати і визначився); 8,5% респондентів за Ярослава Куца (“Європейська солідарність”); 6,5% за Михайлину Скорик-Шкарівську (“Голос”); 6% за Максима Нельзіна (“Слуга народу”); 3,9% за Ігоря Панасюка (“Єдина громада”).

На виборах депутатів Ірпінської міської ради (серед тих, хто має намір голосувати і визначився) 39,3% респондентів проголосують за партію “Нові Обличчя”; 12,3% респондентів за “Європейську солідарність”; 9,1% за “Слугу народу”; 5,7% за “Голос”; 5,5% за “Батьківщину”. Всі інші партії не долають 5% бар’єр.

При цьому, 56,5% респондентів вважають, що ситуація в Ірпінській громаді розвивається в правильному напрямку, 29,7% – у неправильному, 13,8% – важко відповісти.

Опитування проводилось Соціологічною службою «Smartpoll» за власною ініціативою з 4 по 5 жовтня 2020 р. Аудиторія: жителі Ірпінської громади віком від 18 років. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, населеними пунктами та районом поселення. Вибіркова сукупність: 1000 респондентів. Метод опитування: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,8%.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.