Максим Плешко розповів про своє бачення бюджету Гостомеля на наступний рік

20 Листопада 2019
Фото 04597

Голова осередку партії “Нові обличчя” у Гостомелі Максим Плешко розповів про своє бачення бюджету Гостомеля на наступний рік. За його словами, побудова нових, реконструкція та розширення існуючих шкільних та дошкільних закладів є пріоритетом для Гостомеля.

Плешко пропонує в 2020 році в Гостомелі зробити наступне:

  • провести реконструкцію школи № 15 і запустити її як дев’ятирічну гімназію;
  • провести реконструкцію та відновити школу в приміщенні селищної ради і центру творчості. Це може бути філія школи №13 для молодших класів або окрема школа-сад;
  • розробити проект побудови нової школи-садка на місці існуючої школи 16, що у Мостищі. Адже там школа розташована у маленькій сторічній будівлі, яку немає сенсу ремонтувати;
  • школа № 13 – опорна школа Гостомеля. В цьому році ми зробили проект добудови великого корпусу школи. У наступному році маємо кістьми лягти, але добитися співфінансування держави на реалізацію цього проекту. Реалізація нового корпусу школи 13 – це перспектива, скоріш за все, 2021-2022 років. Але починати шукати гроші треба в наступному році. Однак, на моє переконання заходити в будівництво варто тільки за умови чітких гарантій, що держава допоможе;
  • якісного поточного ремонту і модернізації потребує школа № 14, що у військовому містечку. Її коридори мають бути світлими і яскравими, санвузли біля спортзалу мають працювати, вся школа має бути сучасною і динамічною.

Також депутат ІМР звернув увагу на культурну сферу. “Будинок культури в центрі, який біля Рокача, – це класний інфраструктурний об’єкт, який наповнений життям. Разом зі стадіоном і територією навколо все це можна перетворити на сучасний ХАБ культури, спорту та відпочинку. Маю грандіозні плани щодо цього. Але почнемо в наступному році з реконструкції фасаду будівлі. Також хочеться капітально відремонтувати літню сцену”, – зазначив Максим Плешко.

На думку депутата ІМР, медицину у Гостомелі теж потрібно кардинально реформувати. Головним критерієм має бути зручність та якість надання послуги для людей. Цілком можливо, що варто відкривати амбулаторію сімейної медицини на Баланівці або Військовому містечку. Поближче до людей.

“Ми маємо велике приміщення медичного призначення в центрі селища. З одного боку, люди кажуть про проблеми, брак і недостачу лікарів. З іншого, як я не зайду в поліклініку в Гостомелі там практично завжди пусто. Медперсоналу більше за пацієнтів. У питанні медицини треба розуміти, що ми, як місто можемо зробити приміщення та обладнання, але зарплати лікарям платить держава. Якщо з сімейними лікарями ситуація більш-менш налагодилась, то вузькі спеціалісти не хочуть працювати за копійки. І якраз їх не вистачає”, – додав Максим Плешко.

Bookmark the permalink.

Comments are closed