Макеєва: на стадіоні “Чемпіон” працюватиме спортивний психолог

З вересня цього року до команди працівників міського стадіону “Чемпіон” приєднається дитячий спортивний психолог. Про це розповіла директор стадіону Анжела Макеєва у програмі “Нова студія” Інформаційного агентства ITV.

“З вересня місяця на стадіоні ми будемо запускати роботу дитячого спортивного психолога, щоб він хоча б раз в місяць спілкувався з дітьми. Дуже багато дітей не говорять батькам про свої проблеми. Це може зумовити вироблення комплексів, які потім створюють негативний вплив на дитину. Спортивні психологи якраз допоможуть подолати такі проблеми”, – зазначила Макеєва.

Як відомо, міський стадіон “Чемпіон” є тренувальною базою для 9 футбольник клубів як всеукраїнського, так і місцевого значення. Окрім поля для футболу, “Чемпіон” має тенісний корт, універсальний спортивний майданчик, майданчик для Street Workout тощо. Уже з 1 серпня відкривається набір до спортивних груп усіх вікових категорій таких видів спорту: футбол, баскетбол, ММА (змішані бойові мистецтва), дзюдо, греплінг (універсальний вид боротьби), бейбі-фітнес, кроссфіт , самбо, йога, степ-аеробіка, теніс, бокс, кен-дзюцу. У дитячі групи запрошуються малята від 5-ти років.

Детальніше – у сюжеті:

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.