“MAFIA” безкоштовно доставлятиме гарячі обіди персоналу Ірпінської інфекційки

Від сьогодні мережа ресторанів “MAFIA” починає безкоштовно доставляти гарячі обіди персоналу інфекційного відділення Ірпінської центральної міської лікарні. Про це повідомив перший заступник ірпінського міського голови Олександр Маркушин.

“Допомога нашим медикам не припиняється ні на день! Від сьогодні відома мережа ресторанів “MAFIA” починає безкоштовно доставляти гарячі обіди персоналу інфекційного відділення Ірпінської центральної міської лікарні. Радію за наших лікарів, які зараз перебувають на передовій, і щиро дякую керівництву компанії за свідому громадянську позицію!”, – повідомив Маркушин.

Він також зауважив, що 24 березня мережа ресторанів “MAFIA” почала доставляти безкоштовні обіди медикам в сім лікарень Харкова, Дніпра та Києва. “Зараз до цього переліку додалася і наша лікарня. Ще раз велике спасибі! Закликаю український бізнес брати приклад і долучатися до таких добрих справ. А ще кожен охочий може допомогти «MAFIA» смачно годувати наших лікарів, залишивши невелику суму на сайті компанії https://mafia.ua/kiev/news/dopomagaemo-geroyam-razom“, – додав Олександр Маркушин.

Нагадаємо, днями Департамент охорони здоров’я КОДА погодив лікування пацієнтів з хворобою Covid-19 у реконструйованому інфекційному відділенні Ірпінської центральної міської лікарні.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.