Люди Матюшиної за її вказівками б’ють жінок

30 Вересня 2016

Сьогодні неофіційний радник та права рука Ольги Матюшиної Андрій Володкевич здійснив напад на працівниць УЖКГ “Біличі” Ірину Дзян та Олену Журавльову на їхньому робочому місці. А сама Ольга Матюшина незаконно винесла з приміщення управління житлово-комунального господарства офіційні документи. Про це “Правді Ірпеня” повідомив очевидець подій, заступник селищного голови Коцюбинського Петро Павлович Пушанко.

“Разом з депутатом селищної ради Сергієм Міщенком ми приїхали в УЖКГ “Біличі”. Коли зайшли у приміщення, то побачили, що Ольга Матюшина роздає вказівки працівникам управління зібрати колектив, щоб вона могла представити нового керівника. При цьому у руках вона тримала документи з відомостями про заробітню плату працівників УЖКГ, де значилися всі імена, ідентифікаційні коди”, – розповідає Пушанко.

За словами свідків подій, і працівники, і селищний депутат Міщенко намагалися пояснити Ользі Матюшиній, що звільняти та призначати начальника УЖКГ в одноосібному порядку вона не має права. Такі рішення повинні погоджуватися з селищною радою. Однак, мотивуючи тим, що новий керівник уже внесений до держреєстру (підстави такого внесення є незрозумілими і незаконними), пані Матюшина зібралася йти з УЖКГ з документами. Юрист управління Олена Журавльова, яка несе відповідальність за всі офіційні папери, намагалася зупинити жінку, перегородивши їй шлях. На допомогу їй прийшла й Ірина Дзян. Тоді Ольга Матюшина наказала Андрію Володкевичу “убрать этих женщин”. Так званий “радник” відштовхнув жінок, нанісши їм тілесні пошкодення. Потім зчинилася сутичка між Володкевичем та депутатом Сергієм Міщенком, який став заступатися за працівників УЖКГ. Тим часом Ольга Матюшина втекла з кабінету.

“Жінки вибігли за Матюшиною і показали їй рани, які наніс Ірині Андрій Володкевич. На це жінка заявила, що не знає хто він такий, і що до неї ця людина не має жодного стосунку», – каже Петро Пушанко.

Після цих подій потерпіла Ірина Дзян звернулася у травмпункт для зняття побоїв. Також була написана відповідна заява у правоохоронні органи.

14479781_314372892289355_8767685596781840625_n (1)
14484808_314372898956021_8696240555727707810_n

Нагадаємо, що Андрій Володкевич, як і офіційний радник Ольги Матюшиної Максим Столяров, з Луганщини. У Коцюбинському він з’явився незадовго до перевиборів 17 липня, а прописався у селищі за два тижні до них. Під час виборчого процесу Володкевич був членом селищної ТВК, і, не прикриваючись, лобіював інтереси команди Матюшиної.

Bookmark the permalink.

Comments are closed