Лікарі ірпінської «первинки» провели захід «Здоровий старт»

В Ірпені відбувся інформаційно-просвітницький захід «Здоровий старт», організований лікарями Центру первинної медико-санітарної допомоги. Участь у зустрічі взяли майбутні та молоді батьки, які мали змогу отримати корисну інформацію про здоров’я та розвиток дітей у перші роки життя.

Основну увагу медичні фахівці приділили темам грудного вигодовування, вакцинації, медичного супроводу дітей першого року життя, а також питанням здоров’я та розвитку малюків.

«Ми хотіли, щоб цей день запам’ятався не лише корисною інформацією, а й приємною атмосферою, тому подбали і про невелике частування для гостей. Дякуємо всім, хто провів цей день разом із нами», — додали лікарі.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.