Київщина зайняла третє місце у рейтингу найуспішніших регіонів


Голова КОДА Олексій Чернишов посів третє місце в рейтингу губернаторів за версією видання “ДС”, а Київщина – у трійці найуспішніших регіонів. Про це повідомили на сторінці Київської обласної державної адміністрації.

Оцінювали керівників на основі успішності їхніх регіонів за 20-ма суспільно значущими критеріями, використовуючи інформацію Держстату за перші три квартали 2019 року.

Київщину високо оцінили. Зокрема, за низкою показників: нові житлові (11) та нежитлові будівлі (10), зменшення безробіття (10), середня місячна зарплата (10), капітальні інвестиції (10), а також динаміка роздрібної торгівлі (9).

У результаті Київська область набрала 92 бали, поступившись лише 0,5 пунктами столиці й очільнику КМДА Віталію Кличку. Лідером рейтингу став голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко (97 балів).

“Київщина – в лідерах! Приємно, що Ірпінь – в лідерах серед міст Київщини і наша команда зробила вагомий внесок у відродження та розвиток області”, – розповів голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережах Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.