КП «Ірпіньводоканал» отримає допомогу на 75 000 євро

У рамках благодійної ініціативи «Зміцнення стійкості на місцях. Підтримка екстрених ремонтів у громадах» комунальне підприємство «Ірпіньводоканал» отримає сертифікат на 75 тисяч євро на закупівлю будматеріалів, інструменти для ремонту та самоскид із краном. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин на своїй сторінці у фейсбуці.

Це стало можливим завдяки проєкту «U-LEAD з Європою», який фінансується ЄС та його державами-членами. За словами Олександра Маркушина, головною метою благодійного проєкту є надання допомогти 100 громадам України, які були сильно пошкоджені окупантами.

Нагадаємо, напередодні до Ірпеня завітали очільники майже двох десятків громад Харківщини, Сумщини, Дніпропетровщини, Донеччини, Херсонщини, Запоріжжя, Чернігівщини та Житомирщини, щоб перейняти досвід відновлення деокупованого Ірпеня.

386516466_814554277336314_3709646327470120319_n

«Шалені темпи відбудови стали можливими завдяки колосальній роботі Ірпінської міської ради з міжнародними партнерами з усіх континентів, тому багато питань було про досвід роботи Ірпеня з міжнародними організаціями, меценатами і фондами. Мені вкотре дуже приємно, що Ірпінська громада стає надихаючим прикладом для всіх зруйнованих російськими окупантами громад України!», — додав Олександр Маркушин.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.