Коцюбинська селищна рада має погасити борг перед Київоблгазом до 1 лютого

16 Січня 2018

Днями Коцюбинська селищна рада в офіційному листі взяла на себе зобов’язання до 1 лютого погасити борг перед ПАТ “Київоблгаз” та відшкодувати усі збитки, пов’язані зі споживанням газу без номінацій.  Про це повідомляє телеканал “ПравдаТут” із посиланням на “Київоблгаз”.

 

Як повідомили представники “Київоблгазу” журналістам, борг селища за природній газ перед ПАТ “Київоблгаз” за поточний опалювальний період вже перевищив один мільйон гривень і стрімко зростає. Зараз Коцюбинське залишається єдиним населеним пунктом Київської області, яке не врегулювало свої відносини з НАК “Нафтогаз України” щодо лімітів природного газу.

 

Нагадаємо, що 18 листопада газовики заявили про несанкціонований запуск газу у Коцюбинському. Він відбувся за ініціативи селищної голови Ольги Матюшиної, про що вона особисто неодноразово заявляла. На той час за клопотанням прокуратури відповідно до ухвали Шевченківського районного суду м. Києва котельні перебували під арештом та були передані на зберігання УЖКГ “Біличі”.

 

 

На сьогодні управляти котельнями продовжує УЖКГ “Біличі”. Підприємство не має ліцензій на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії споживачам та не отримувало лімітів на природний газ. Разом з тим мешканцям Коцюбинського приходять платіжки на сплату за газопостачання від УЖКГ “Біличі”, хоча угоди з абонентами не укладені. Більше того, за даними Держреєстру речових прав на нерухоме майно станом на 11 січня 2018 року коцюбинські котельні не числяться за УЖКГ “Біличі”. Юристи стверджують, що таким чином дії підприємства це щонайменше – шахрайство.

 

 

12 січня прес-служба “Київоблгазу” нагадала про ситуацію у Коцюбинському на офіційному сайті компанії. Однак тепер чомусь окрім УЖКГ «Біличі» зазначає й ТОВ “УкрОпт Мастер-Енерго” – теплопостачальника Коцюбиського з 2005 року.

 

“Теплогенеруючі компанії селища – ТОВ “УкрОпт Мастер-Енерго” та КПУЖКГ “Біличі” – самовільно відновили газопостачання, що є грубим порушенням Правил безпеки і створює загрозу життю та безпеці мешканців, а також може призвести до техногенних наслідків”, – йдеться у повідомленні.

 

Проте керівник компанії Валентин Мілюков заперечує причетність “Майстер-Енерго” до будь-яких несанкціонованих дій.

 

“Наша компанія просто фізично не могла зірвати пломби і здійснити відбір газу. На той час за постановою суду наших представників уже не було в котельнях. Більше того, у нас уже були ліміти на газ від “Нафтогазу». Їх ми отримали 20 листопада. Але використовувати уже не мали можливості. Про це ми повідомляли письмово “Київоблгаз” і просили не розподіляти ліміти на підприємство до врегулювання ситуації”, – повідомив Мілюков журналістам “Правди Ірпеня”.

 

То хто ж відповідатиме за незаконні “газові маніпуляції” у Коцюбинському і скільки доведеться заплатити мешканцям селища у результаті таких дій? Адже як відомо у разі несанкціонованого відбору газу тариф подвоюється. Ми й надалі слідкуватимемо за коцюбинською газовою епопеєю.

Bookmark the permalink.

Comments are closed