Компанія SOCAR за два місяці відбудувала школу в Ірпені

photo_2022-09-01_11-53-34

В рамках проекту «SOCAR. Україна. Разом», SOCAR Energy Ukraine відновила пошкоджену ірпінську школу №12 імені Заріфи Алієвої.

Сьогодні, 1 вересня, учні прийшли до відремонтованої школи №12, яка ще декілька місяців тому була напівзруйнована загарбниками. Тепер вона має новий дах, вікна та вітражі, оновлений фасад, відремонтовані класи та кабінети, спортзал, який найбільше постраждав від вибуху, а також встановлені санвузли в бомбосховищі.

«Для нас велика радість повернути дітям можливість навчатися в стінах рідної школи. Особливо, коли мова йде про дітей Ірпеня. Для SOCAR справа честі підтримувати Україну та українців у будь-які часи, а особливо – зараз, коли так багато руйнувань й багато хто потребує допомоги», – зазначив Ігор Орлов, директор мережі SOCAR.

«Ми вдячні компанії SOCAR за долучення до відновлення нашого міста й школи №12 зокрема. Тепер діти мають змогу розпочати новий навчальний рік, як належить – у гарному відремонтованому приміщенні», – заявив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин, який нещодавно оголосив про створення “Фонду відновлення Ірпеня”, який мер заснував разом з головою Інвестиційної ради Ірпеня Володимиром Карплюком та Народним депутатом України Сергієм Тарутою.

“Ірпінь розпочав співпрацю з компанією SOCAR ще 2014 року. З того часу український менеджмент компанії показав приклад ефективного державної-приватного партнерства та міцної україно-азербайджанської дружби. Переконаний, що це тільки початок великої історії співпраці”, – додав голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк.

Школярі та їх батьки не очікували, що матимуть змогу повернутися до навчання у стінах школи №12. «Ми думали, що доведеться навчатися дистанційно або ж шукати іншу школу. Я була так засмучена через це», – каже Даша з 3-А.  

«Я з моїми друзями такі щасливі, що школа відремонтована. Вона стала навіть краща, ніж була», – ділиться враженнями Петро з 2-Б.

Інформація про SOCAR Energy Ukraine

SOCAR Energy Ukraine — це мультибрендовий комплекс, який об’єднує роздрібну мережу на АЗК, велику й дрібну оптову торгівлю усіх видів пального та імпортного природного газу, а також власну логістичну систему.

SOCAR безкоштовно заправляє спецтранспорт – машини швидкої допомоги та ДСНС. Благодійний фонд «SOCAR Благо» разом з БФ «Твоя опора» надає гуманітарну й медичну допомогу лікарням та мирним жителям.

АЗК SOCAR є доступними для маломобільних груп населення. Один із напрямків соціальної відповідальності компанії — популяризація безбар’єрності у суспільстві. У листопаді 2020 року компанія долучилася до спільноти «Бізнес без бар’єрів» та приєдналася до ініціативи першої леді Олени Зеленської – Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.