Компанія Ecosoft допоможе відбудувати будинок на вулиці 10-Лінія, 4-А в Ірпені

В рамках благодійної ініціативи «Допомога в кожній краплі» компанія з виробництва водоочисного обладнання Ecosoft збирає кошти на ремонт п’ятиповерхового будинку на вулиці 10-Лінія, 4-А в Ірпені. Мета – зібрати мільйон гривень та повернути додому 44 ірпінчан.

Проєкт заключається в тому, що кінцевий споживач – любий користувач фільтрів-глечиків для води — може придбати фільтр-глечик чи катриджи до них, тим самим перерахувати до Фонду відновлення Ірпеня 20 грн. з кожної покупки.

«Від початку повномасштабного вторгнення на допомогу Ірпінській громаді прийшла не лише держава, волонтери та закордонні партнери, а й наш місцевий соціально-відповідальний бізнес. Чудовим прикладом такого підприємства є компанія з виробництва водоочисного обладнання Ecosoft. Мені дуже приємно, що у нашій громаді маємо багато прикладів соціально-відповідального бізнесу. Безмежно дякую та працюємо разом далі!», — розповів Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Нагадаємо, від початку повномасштабного російського вторгнення компанія Ecosoft активно допомагала Ірпінській громаді. Після вигнання ворогів з території нашої громади, Ecosoft допоміг КП «Ірпіньводоканал» та надав мобільні станції для очищення води. Зимою, під час екстрених відключень світла, в Ecosoft відкривали додаткові пункти Незламності. Увесь час повномасштабного вторгнення Ecosoft передає допомогу на фронт та ремонтує авто для наших військових.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.